LvivCSS'19

Наші спікери придбати квиток

Ніч темна і повна dark pattern'ів

Олена Шпілевська

Олена Шпілевська

Розповість нам про найтемніші патерни (або патерни непрямої маніпуляції), які так полюбляє використовувати бізнес в погоні за прибутком, і які треба відсіювати на ранніх етапах розробки проекту.

Hard-boiled UX Architect, богиня верстки, щаслива, незламна мама випускників двох українських IT-шкіл і просто чудова, перманентно позитивна дівчина. Пропагує пацифізм у вирішенні конфліктів дизігнерів і девів, вчить основам людино-орієнтованого дизайну і обдуманої верстки. Любить карати злісних невиконувачів домашок і займатися йогою на галявинці ^^

Юрій Артюх

Юрій Артюх

Юрій є парубок моторний, любить верстку та webgl, кавуни та бачату. Навіть якщо доповідь не зайде, зможе станцювати та розважити публіку. Наразі веде прямі трансляції на youtube та регулює технічні питання у своїй команді Coderiver. Скерував декілька мільйонів пікселів, зверстав понад 1000 макетів, провів понад 70 трансляцій про анімації, має сертифікат учасника чемпіонату з бачати, один раз випив 8 кавунових фрешів за добу.

Павло Юхнович

Павло Юхнович

66-разовий чемпіон по BeerJS Minsk у важкій вазі, співорганізатор різних івентів, спікер на всяких цих ваших айтішних конференціях, записує YouTube інтерв'ю, а у вільний від BeerJS час керує командою розробників на великому проекті, менторить і читає лекції по React і Node. Свій сябр в дошку.

Без Bootstrap

Олександра Шинкевич

Олександра Шинкевич

Фулстек-розробник на node.js, співорганізатор MinskCSS, MinskJS, CSS-Minsk-JS. Займається фронтендом ще зі школи, магістр технічних наук. Верстала ще таблицями, і за свою кар'єру розробника пройшла шлях від jQuery до VanillaJS, і назад до фреймворків Angular, React і Vue.js. А потім вигоріла і звільнилась з посади керівника відділу фронтенд-розробки.

Владлен Федосов

Владлен Федосов

Запальний t-shaped інженер, що працював як Senior Software Engineer Team Lead Scrum Master Product Owner Head технічного напрямку, Solution Architect та DevOps. Точно знає, як будувати продукти, що вирішують справжні людські проблеми, та знає, як керувати всім цим безумством.

Олексій Калюжний

Олексій Калюжний

Магістр SVG, frontend-розробник, ніндзя Вордпресу, що має вже понад 10 років різноманітного та насиченого професійного досвіду. Провідний викладач в Beetroot Academy, багаторазовий фіналіст, переможець і суддя чемпіонату DEV Challenge.

Дивимось з сьогодні в майбутнє Flutter

Василь Дицяк

Василь Дицяк

Фронтенд, авжеж сеньор, девелопер. Герой ордену вайті вищого ступеня. Співзасновник секти шанувальників Flutter, а з тим і гребець-невільник на ReactNative. Цього року вперше для себе відкрив публічні виступи. Поки — подобається. Підходьте привітатися, та не ображайтеся проповідям про Flutter.

…далі буде…